GENERATOR BIZNESU
JAK ZNALEŹĆ DOBRY POMYSŁ NA BIZNES
I ZAŁOŻYĆ ZNAKOMICIE PROSPERUJĄCĄ MAŁĄ FIRMĘ?

Dla kogo jest kurs "Generator Biznesu"?

"Generator Biznesu" powstał z myślą by pomagać ludziom przedsiębiorczym, poszukującym biznesowych inspiracji i zdecydowanym na prowadzenie swojej firmy.

  Jeżeli:
 • chcesz mieć własny biznes, ale brak Ci dobrego pomysłu
 • masz już pomysł na firmę, ale nie wiesz czy się sprawdzi
 • posiadasz już własny biznes i szukasz pomysłów na rozwój

... to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Kto jest autorem kursu?

Nazywam się Piotr Szewczul. Jestem ekonomistą, badaczem przedsiębiorczości, doradcą biznesowym, trenerem i marketingowcem. Prowadzę firmę doradztwa gospodarczego i agencję reklamową.

Jestem specjalistą w dziedzinie przedsiębiorczości. Cała moja dotychczasowa praca zawodowa wiązała się z pomaganiem ludziom w zakładaniu i prowadzeniu własnych biznesów. Śmiało mogę powiedzieć, że jako dyrektor inkubatora przedsiębiorczości przy Uniwersytecie w Białymstoku, konsultant projektów unijnych, recenzent i twórca setek biznesplanów i wniosków o dotacje na biznes, szkoleniowiec i wreszcie właściciel dobrze prosperującej firmy consultingowej miałem swój udział w powstaniu kilkuset przedsiębiorstw. Jeśli wpadł Ci do głowy jakiś pomysł na własny biznes, to śmiało możesz się do mnie zwrócić o radę i na pewno ją otrzymasz.

Co zawiera kurs "Generator Biznesu"?

"Generator Biznesu" to kurs e-mailowy. Zawiera 14 lekcji (a więc 14 maili). Jedna lekcja przypada na jeden dzień, tym samym ukończenie kursu zajmie Ci dokładnie dwa tygodnie.

  Na kursie dowiesz się:
 • gdzie szukać pomysłu na biznes odpowiedniego dla siebie
 • skąd czerpać inspiracje na dochodowy biznes
 • co powinien zawierać dobry pomysł na biznes
 • jakie elementy powinien uwzględniać sposób na biznes
 • jak oceniać wartość pomysłów na firmę
 • i wiele innych

"Generator Biznesu" szczegółowo ujmuje zagadnienia kreowania i wyboru pomysłu na firmę. Co to oznacza? Oznacza to, że jeśli jeszcze nie masz pomysłu na własny biznes, a chcesz prowadzić małą firmę, to ten kurs jest właśnie tym, czego w tej chwili potrzebujesz.

Czy ten kurs jest w 100% darmowy?

TAK! Kurs jest całkowicie darmowy i nie ma tutaj żadnych haczyków. Naszą misją jest pomaganie w zakładaniu i rozwijaniu biznesów. Promujemy przedsiębiorczość i wspieramy dobre pomysły na biznes. Kurs zatem wpisuje się w tę misję i jest elementem firmowej strategii.

Co zrobić aby zapisać się na kurs?

To proste... Jeśli chcesz znaleźć dobry pomysł na biznes to:

 • podaj w formularzu na dole strony imię i adres e-mail
 • kliknij "Zapisz mnie"

Na skrzynkę e-mail otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu na kurs. Kiedy tylko potwierdzisz chęć udziału w kursie, klikając w podany link otrzymasz pierwszą lekcję.

Zapisując się na kurs, nic nie ryzykujesz, nic nie tracisz, a możesz zyskać bardzo wiele. Może to być pierwszy krok by otworzyć własny biznes. Pomysły, które będą ziarnem sukcesu są w zasięgu ręki. Zapisz się już teraz bo naprawdę warto.

Zaufaj mi.

Serdecznie pozdrawiam
Twój doradca biznesowy
Piotr Szewczul

Twoje imię:  *
Twój e-mail:  *

Strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony akceptujesz
Politykę Prywatności i Regulamin
Copyright SalonBiznesowy.pl. Design by TemplateGarden