Rozwiń swój biznes!
Zatrudnij pracownika i weź 22 000 zł dotacji
na narzędzia pracy!

Chcesz rozwinąć swoją firmę?


Jeśli jesteś właścicielem firmy, która działa na rynku od co najmniej pół roku to najprawdopodobniej możesz starać się o dofinansowanie z urzędu pracy na utworzenie nowego miejsca pracy. Dotacje na pracownika to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoją firmę, tworzyć nowe miejsca pracy i inwestować w środki trwałe, nowoczesny sprzęt. Teraz można to robić bez drogich kredytów, a przy wykorzystaniu bezzwrotnych dotacji. Szybko, łatwo, bez wkładu własnego i bez ryzyka.  


Co zyskujesz?


Dotacje na utworzenie miejsca pracy sięgają maksymalnie 6-krotności przeciętnego wynagrodzenia. Zazwyczaj jest to ok. 22 000 zł. Pieniądze możesz otrzymać jeśli zdecydujesz się na minimum 24 miesiące utworzyć nowe stanowisko pracy i zatrudnić na nim bezrobotnego z Powiatowego Urzędu Pracy. Całość środków możesz przeznaczyć na inwestycje we własny biznes - w sprzęt, narzędzia pracy, urządzenia wykorzystywane na nowoutworzonym stanowisku. Wszystkie otrzymane od urzędu pracy środki są bezzwrotne! Pomożemy Ci przygotować kompletny, profesjonalny wniosek o taką dotację biorąc całe ryzyko na siebie.


Czego oczekujemy od Ciebie?


Oczekujemy współpracy na etapie przygotowania wniosku polegającej na przekazaniu nam wszelkich niezbędnych informacji dotyczących firmy i planowanego stanowiska pracy (wypełnienie prostej ankiety). Konieczne będzie również zebranie wskazanych przez nas różnego rodzaju załączników, takich jak oferty zakupywanego sprzętu czy różne dokumenty firmowe.


Czego możesz oczekiwać od nas?


Oferujemy doradztwo w zakresie pozyskania dofinansowania z PUP. Doradzimy Ci co do zasadności składania wniosku, oraz szans na pozyskanie dotacji. Wskażemy, jakie kroki podjąć, a jakich nie podejmować, aby cała procedura i kontakty z urzędem przebiegały szybko i sprawnie. Nie tyko pomożemy Ci przygotować wniosek o przyznanie środków na utworzenie stanowiska pracy, ale doradzimy Ci również na etapie rozliczania tych środków w ramach kompleksowej usługi. Gwarantujemy indywidualne podejście, profesjonalną i miłą obsługę. Jeśli przygotowany przez nas wniosek zostanie rozpatrzony negatywnie nic nie zapłacisz. Podchodzimy do sprawy profesjonalnie.


Jak przebiega współpraca?


Jeśli masz taką możliwość zapraszamy Cię do naszego biura w Białymstoku na osobiste, bezpłatne konsultacje. Jeśli spotkanie nie jest możliwe całą usługę z powodzeniem zrealizujemy drogą elektroniczną poprzez e-mail. Podczas całego procesu pozyskiwania dotacji jesteśmy w kontakcie. Pomagamy w przygotowaniu odpowiednich załączników, doradzamy co do zasadności zakupów i cały czas służymy radą. Na podstawie dostarczonych materiałów i informacji przygotowujemy wniosek, który potem osobiście składasz we właściwym urzędzie pracy. Cała procedura od momentu rozpoczęcia współpracy do otrzymania środków zajmuje około 2 miesiące.


Podejmij dobrą decyzję!


Będziemy zaszczyceni, jeśli zdecydujesz się na współpracę z Creal i dołączysz do grona setek naszych zadowolonych klientów. Gwarantujemy Ci, że dokonamy wszelkich starań, aby Twój biznes mógł się rozwijać ze wsparciem finansowym w postaci otrzymanej dotacji. Dajemy Ci gwarancję satysfakcji: przyznanie dotacji lub zero kosztów. Nam możesz zaufać!

Nie ryzykuj łatwego odrzucenia wniosku. Nie trać czasu.

Uzyskaj więcej informacji. Skontaktuj się z nami już dziś!

ZADZWOŃ: 605 182 777

Kontakt

Firma: Creall Piotr Szewczul
E-mail: piotr.szewczul@salonbiznesowy.pl
Telefon: 605 182 777
NIP: 5422955215   REGON: 200185737

DARMOWY KURS E-MAILOWY
DOTACJE NA PRACOWNIKA

Zapraszamy Cię do zapisania się na praktyczny, kompleksowy i całkowicie darmowy kurs z zakresu zasad pozyskania z Powiatowego Urzędu Pracy (PUP) dofinansowania na utworzenie miejsca pracy.

Jest to kompleksowe opracowanie tematyki związanej z dotacjami z urzędu pracy. To praktyczny poradnik. Jest bardzo konkretny, a przy tym pisany zrozumiałym językiem. Szczegółowo omówione są w nim zarówno aspekty czysto formalne związane z procedurą ubiegania się o dotację na pracownika jak i aspekty merytoryczne poprawnego i skutecznego przygotowania wniosku o dofinansowanie. Jeśli poważnie myślisz o zatrudnieniu pracownika i pozyskaniu na ten cel dotacji z PUP, to ten kurs jest pozycją absolutnie obowiązkową.

Kurs zawiera 4 konkretne części, które są przesyłane na skrzynkę e-mail. Każdego dnia, otrzymasz jedną z części kursu. Rozłożenie lekcji w czasie na kilka dni pozwoli Ci na dokładne zapoznanie się z obszernym tematem jakim jest dofinansowanie na utworzenie miejsca pracy, oraz na usystematyzowanie zdobytej wiedzy.

Kurs jest całkowicie bezpłatny i nie ma tutaj żadnych haczyków. Nasza misja to pomaganie w zakładaniu i rozwijaniu biznesów. Kurs zatem wpisuje się w tę misję i jest elementem firmowej strategii.

Podaj swoje imię oraz e-mail i zapisz się! Na skrzynkę e-mail otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu.

Twoje imię:  *
Twój e-mail:  *

Strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony akceptujesz
Politykę Prywatności i Regulamin
Copyright SalonBiznesowy.pl. Design by TemplateGarden
Czat na żywo Napisz do nas... Wyślij