Strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności

Skończ z szukaniem pracy!
Weż 26 000 zł dotacji na start
i zacznij własny biznes!

Zainteresowany?


Masz pasję, jesteś w czymś dobry, posiadasz doświadczenie w danej branży? Masz dosyć szefa lub bezskutecznego szukania pracy? Chciałbyś spróbować z własnym biznesem?

Jeśli jesteś osobą bezrobotną, która w ciągu ostatniego roku nie posiadała zarejestrowanej działalności gospodarczej najprawdopodobniej możesz starać się o dofinansowanie z urzędu pracy. Dotacje na rozpoczęcie działalności to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają pomysł na biznes, a brak im kapitału na samodzielny start. Jeśli nie jesteś zarejestrowanym bezrobotnym, a perspektywa otrzymania środków na własną firmę wydaje Ci się bardzo kusząca pamiętaj, że możesz się zarejestrować w PUP w swoim mieście i da Ci to prawo starania się o dotacje na otwarcie firmy. 


Co zyskujesz?


Dotacje dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej sięgają od ok. 17 tys. do nawet 26 tys. zł w zależności od urzędu. Zazwyczaj jest to ok. 22 000 zł. Całość środków możesz przeznaczyć na inwestycje we własny biznes i co najważniejsze, są to środki bezzwrotne. Pieniądze otrzymujesz z góry na prywatne konto bankowe, przed poniesieniem jakichkolwiek wydatków własnych. Pomożemy Ci przygotować kompletny, profesjonalny wniosek o dotację.


Czego oczekujemy od Ciebie?


Oczekujemy współpracy na etapie przygotowania wniosku polegającej na przekazaniu nam wszelkich niezbędnych informacji dotyczących planowanego przedsięwzięcia (wypełnienie prostej ankiety). Konieczne będzie również zebranie wskazanych przez nas różnego rodzaju załączników, takich jak oferty zakupywanego sprzętu czy poświadczenia posiadanego doświadczenia w zakresie planowanej działalności.


Czego możesz oczekiwać od nas?


Oferujemy doradztwo w zakresie planowanej działalności gospodarczej. Doradzimy Ci co do zasadności Twojego przedsięwzięcia, oraz szans na pozyskanie dotacji. Wskażemy, jakie kroki podjąć, a jakich nie podejmować, aby Twoja firma osiągnęła sukces. Przeprowadzimy uproszczoną analizę finansową planowanego przedsięwzięcia, analizę rynku i konkurencji. Nie tyko pomożemy Ci przygotować wniosek o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej, ale doradzimy Ci również na etapie rozliczania tych środków w ramach kompleksowej usługi. Jeśli brak Ci teoretycznego przygotowania do założenia i prowadzenia własnej firmy pomożemy Ci w prosty sposób i zupełnie bezpłatnie zdobyć potrzebną wiedzę. Gwarantujemy indywidualne podejście, profesjonalną i miłą obsługę. Z nami otrzymasz dotację szybko, łatwo i bez ryzyka.


Jak przebiega współpraca?


Jeśli masz taką możliwość zapraszamy Cię do naszego biura w Białymstoku na osobiste, bezpłatne konsultacje. Jeśli spotkanie nie jest możliwe całą usługę z powodzeniem zrealizujemy drogą elektroniczną poprzez e-mail. Podczas całego procesu pozyskiwania dotacji jesteśmy w kontakcie. Pomagamy w przygotowaniu odpowiednich załączników, doradzamy co do zasadności zakupów i cały czas służymy radą. Na podstawie dostarczonych materiałów i informacji przygotowujemy wniosek, który potem osobiście składasz we właściwym urzędzie pracy. Cała procedura od momentu rozpoczęcia współpracy do otwarcia własnej działalności gospodarczej zajmuje około 2 miesiące.


Podejmij dobrą decyzję!


Będziemy zaszczyceni, jeśli zdecydujesz się na współpracę z SalonBiznesowy.pl i dołączysz do grona setek naszych zadowolonych klientów. Gwarantujemy Ci, że dokonamy wszelkich starań, aby Twój biznes mógł wystartować ze wsparciem finansowym w postaci otrzymanej dotacji. Dajemy Ci gwarancję satysfakcji: przyznanie dotacji lub zero kosztów. Nam możesz zaufać!

Nie ryzykuj łatwego odrzucenia wniosku. Nie trać czasu.

Uzyskaj więcej informacji. Skontaktuj się z nami już dziś!

Imię:  *
E-mail:  *

Zapisując się na ten bezpłatny poradnik akceptujesz Politykę Prywatności

ZADZWOŃ: 605 182 777

Kontakt

Firma: Creall Piotr Szewczul
E-mail: piotr.szewczul@salonbiznesowy.pl
Telefon: 605 182 777
NIP: 5422955215   REGON: 200185737

Strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony akceptujesz
Politykę Prywatności i Regulamin
Copyright SalonBiznesowy.pl. Design by TemplateGarden
Czat na żywo Napisz do nas... Wyślij